Контакти

За Нас

Контакт

Адреса:
P.O. Box 5555 Ohrid Ohrid 6000 Macedonia

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Факс: 5555551212

Мобилен: +38978210071

Останати информации

Останати информации:

Успешно поминати долги години во областа на туризмот, ни даваат право да веруваме во успехот на Компас Травел. Нашата основна цел е да ги реализираме сите Ваши потреби и желби за патување и воедно да ги надминеме Вашите очекувања.

Спремни сме да ја претставиме Македонија на сите странски туристи достојно, а сите Вие кои имате неостварени туристички дестинации, имате потреба од работни патувања, организација на семинари, конгреси, екзкурзии и слично, организацијата и реализацијата на истите препуштете ни ја нам.

Ве очекуваме,

Туристичката Агенција „КОМПАС ТРАВЕЛ“ поседува А лиценца за вршење туристичка дејност.

 

top